CZ RU DE

E-mail info@avega.cz Telefon +420 734 851 181

Firemní loga jako výšivka? Skvělý nápad!

Logo vaší firmy se objevuje na různých reklamních předmětech – na propiskách, hrnečkách, blocích nebo zapalovačích. Aktuálním trendem je výšivka firemního loga na tričkách, čepicích, mikinách, bundách… Takovým oblečením můžete vybavit vaše zaměstnance a jako pozornost ho ocení i vaši obchodní partneři.

Výšivky v podobě firemního loga je možné zhotovit na různé druhy textilu, ať už to je oblečení, nebo kusy látky určené k dalšímu zpracování (například ušití batohu, kabely, tašky apod.). Záleží jen na vaší fantazii a požadavcích, kam si firemní logo necháte vyšít. Oblíbené a praktické jsou například výšivky na polo trička, která vypadají velmi elegantně.

Jak se vyšívá logo na textil

Vyšívání firemního loga na textil má svá pravidla. Důležitý je výběr látky, resp. textilního materiálu. Optimální jsou látky, které nejsou příliš pružné. U elastických látek je nutné jejich vypodložení speciální textilií (tzv. vlizelínem). Tento postup zabrání silnému stahování látky.


Pokud vezeme v úvahu výšivku firemního loga například na tričko, je aplikována pomocí tzv. vyšívacích rámečků. Ty mohou mít různou velikost, ale při vyšívání loga se používají zpravidla menší kruhové rámečky. Látka se do nich uchytí a tím je zajištěno prvotřídní a vysoce kvalitní vyšití loga. Po skončení práce se látka z rámečků opět vyndá a dílo je hotovo.

Firemní loga patří na čepice

Kromě triček jsou oblíbeným kouskem oblečení, na který směřují firemní loga, čepice. A to především kšiltovky. Velmi rádi je nosí zaměstnanci, kterým mohou přijít vhod, pokud pracují venku. Oblíbené jsou i jako dárek ze strany obchodních partnerů.

Firemní loga (nebo jiné motivy) je možné vyšít na přední, zadní i boční stranu čepice. Je nutné zdůraznit, že maximální výška loga na přední části standardní čepice je 65 mm. Pokud je čepice vybavena větším čelem, lze aplikovat i rozměrnější logo.

Stejně jako v případě trička nebo jiného oblečení, ovlivňuje kvalitu výšivky na čepici její typ a provedení. Je třeba upozornit na to, že čím je čepice měkčí a kvalitnější, tím lépe výšivka ve výsledku vypadá. Na velmi tvrdé kšiltovky se logo vyšívá obtížněji a výsledek nemusí být stoprocentní.

Jak si objednat výšivku loga?

Realizaci výšivky loga pochopitelně předchází cenová kalkulace, kterou vám připravíme do 24 hodin a nabídneme vám bezkonkurenční cenu. Z vaší strany vás požádáme o dodání podkladů, především loga ve formátu JPG, CorelDraw nebo Adobe Illustrator a textilu, na nějž má být logo vyšito. Po domluvě jsme schopni textil zajistit.

Jdi zpět

Naši zákazníci

slider
slider
slider
slider
slider