CZ RU DE

E-mail info@avega.cz Telefon +420 734 851 181

Moderní pracovní oblečení zdobí výšivka

Patříte k firmám, které své zaměstnance vybavují pracovním oblečením? Ať už jde o kombinézy, montérky, firemní kostýmy, košile, trička nebo zástěry, nezapomeňte je opatřit vhodnou výšivkou. Firemní logo na oděvu působí reprezentativně a zvyšuje povědomí o vaší značce.

Výšivky se opět staly nepostradatelnou součástí celé řady firemního oblečení a pracovních oděvů. Reprezentují, sjednocují a udávají styl vašemu podniku. Využijete je přitom v celé řadě oborů – ať už potřebujete obléknout pracovníky v hoteliérství, v restauraci, u pracovních linek nebo za přepážkou recepce.


Na firemním nebo pracovním oblečení se mohou objevit výšivky v celé řadě podob. Běžně se používají firemní loga, nejrůznější nápisy, grafické symboly nebo znaky. Prostřednictvím moderní technologie vyšívání je lze aplikovat na různé textilní materiály, hotové oděvy i látky.

Trendy ve výšivkách

Stejně jako většina věcí kolem nás podléhá módním trendům, platí to i o výšivkách. Vyšívání, nášivky i výšivky procházejí proměnami a zohledňují nové designy, ať už s ohledem na vzhled, barevné kombinace nebo technologii a kvalitu vyšívání.


nápadem na výšivku vám rádi poradíme – stačí nás kontaktovat a ideálně nám napsat vaše představy. Doporučujeme nechat si zpracovat grafickou předlohu výšivky od šikovného grafika. Pokud chcete na pracovní oděv aplikovat logo své firmy, stačí nám ho zaslat nejlépe ve formátu JPG/PDF/AI. Na základě této předlohy naši zruční pracovníci vytvoří na počítači konkrétní vyšívací program, který zohlední podobu výšivky i přesnou barevnost. Pro vyšívání používáme moderní software TAJIMA DGML by Pulse, který patří k nejkvalitnějším programům svého druhu.


Také pracovní oděvy podléhají trendům – už dávno neplatí, že pracovní oblečení musí být neforemné. Vyberte takové, ve kterém se vaši zaměstnanci budou cítit dobře. Prohlédnout si můžete katalog funkčního oblečení, které pro vás zajistíme za výhodnou cenu.

Kdo především využívá výšivky na pracovním oblečení?

  • Výrobní společnosti
  • Obce a města
  • Policie, hasičské sbory
  • Automobilový průmysl
  • Pohostinství a hotelnictví
  • Sportovní kluby
  • Zájmové spolky
  • Řemeslníci

Zaujala vás možnost firemní výšivky na pracovní oděv? Není nic snazšího než nám zaslat poptávku.

 

Jdi zpět

Naši zákazníci

slider
slider
slider
slider
slider