CZ RU DE

E-mail info@avega.cz Telefon +420 734 851 181

Nášivky a výšivky na trička. Hit, který musíte mít.

Lišit se, nebo naopak patřit do týmu. I s tím vám pomůžou kvalitně a precizně provedené nášivky na tričkách. Jaké existují možnosti? Kdy zvolit výšivku a kdy naopak nášivku na tričko? Jaké jsou aktuální trendy v motivech nebo barvách?

Tričko bez jakéhokoli motivu může být nudné. Oživí ho správně zvolená výšivka nebo nášivka, které jsou opět v módě. Využívá je řada společností, jež nechávají pro své zaměstnance připravit firemní oblečení, stejně jako zájmové kroužky, sportovní oddíly, ale i jednotlivci.

Jaký je rozdíl mezi nášivku a výšivkou?

Už název trochu napovídá. Nášivky, které slaví velký návrat, jsou vyráběné kusově. To znamená, že nejsou aplikovány přímo na oblečení. Existují různé typy nášivek – některé z nich lze připevnit snadno například pomocí suchého zipu, jiné zase nažehlením. Výšivky jsou aplikovány přímo na dodaný textil – například právě tričko, a to pomocí vyšívacích strojů a rámečků. Určitě nepřekvapí, že každá z možností má své přednosti i nevýhody.

  • Nášivky jsou využívané třeba sportovními týmy, kroužky nebo oddíly, které si mohou nechat vyrobit nášivky se svým logem či znakem do zásoby. Snadno pak jimi vybaví nové členy. O kvalitě nášivky rozhoduje celá řada parametrů – je to především nosný materiál (polyester, bavlna nebo satén) i podkladová látka. Zvolit lze mezi celovyšitou nášivkou nebo nášivkou, která je vyšitá jen z části (v takovém případě je vidět nosný materiál). Tvrdší nášivky se mohou obtížněji přišívat, řešením je právě možnost nažehlení nebo jejich aplikace přes suchý zip.
  • Výšivky mají tu výhodu, že jsou aplikovány přímo na textil, proto odpadá starost s jejich přišíváním. Důležité je vybrat kvalitní materiál, protože jen na něm může výšivka vypadat skutečně báječně. Vhodné jsou především méně elastické materiály. Také pod výšivku se používá podkladový materiál, který ji zpevňuje. Nejčastěji jde o podkladovou látku vlizelín.

Barvy a motivy, které jsou IN

Módní diktát je neúprosný a podléhají mu i výšivky nebo nášivky na trička. Je zřejmé, že pokud potřebujete zhotovit nášivku vašeho sportovního týmu nebo společnosti, objeví se tam znak, resp. logo. Doporučujeme v takovém případě zvolit barvu trička, na které nášivka dobře vynikne – pokud je v ní například spoustu tmavých barev, zvolte raději světlejší tričko a naopak. Aby vše ladilo, je vhodné sáhnout po barvě trička, která se v motivu nášivky  objevuje.

Velmi populární jsou také nášivky se znakem populárních sportovních týmů a na předních příčkách se drží i nášivky vojenské. Děti rozhodně potěšíte nášivkou ztvárňující oblíbenou postavičku, jako je třeba Krteček. Právě v tomhle případě mohou být nášivky nažehlovací a zakrýt třeba menší dírku nebo flíček na dětském oblečení.

Výšivky působí velmi elegantně a skvěle se vyjímají například na populárních polo tričkách. Pokud chcete docílit elegantního a decentního efektu, můžete barvu výšivky zvolit ve stejném odstínu jako je tričko. Žádoucí a módní je ale i kontrast.

Přejete si zhotovit výšivku nebo nášivku na tričko na míru? Jsme vám plně k dispozici a rádi vám připravíme cenovou kalkulaci. Stačí nás kontaktovat.Jdi zpět

Naši zákazníci

slider
slider
slider
slider
slider