CZ RU DE

E-mail info@avega.cz Telefon +420 734 851 181

Výšivka jako skvělá reklama

Pro každou firmu, živnostníka nebo podnikatele je klíčová prezentace. Součástí reklamní strategie jsou výšivky na textil, které jsou elegantní, luxusní, nevtíravé a přesto působivé. Vyhotovit je můžete nejen na firemní trička nebo mikiny. Možností je mnohem víc.

Na firemním textilu se nejčastěji objevuje logo společnosti. Není to ale vždy pravidlem. Vyšít si můžete nechat také slogan, značku vašeho výrobku nebo jiné motivy. Záleží vždy na vás, co a jak chcete prezentovat.

Elegantní tričko s nenápadnou a přesto dobře viditelnou výšivkou je skvělým doplňkem vašich zaměstnanců, kteří tak vlastně neustále prezentují vaši společnost. A v reklamě platí, že čím víc jste vidět, tím lépe.

Výšivky na bavlnu i kůži

Strojní vyšívání poskytuje celou řadu možností, jak vyhotovit kvalitní výšivku s dlouhou životností. Omezovat se nemusíte materiálem ani tvarem textilu. Výšivku je možné zhotovit na běžný textil, jako je třeba bavlna, i na méně časté materiály, jako je například pravá kůže.


Výšivky firemního loga lze běžně zhotovit na celou řadu oblečení, ať už jde o módní polo trička, klasická trička, košile, vesty, mikiny, saka, kabáty, pracovní oděvy nebo kšiltovky. Běžné jsou výšivky třeba na ubrusy, kapesníky, ubrousky, hotelové a kuchařské oblečení. Výšivku je možné připravit přímo na oblečení, nebo na textilní dílec, z něhož si následně necháte příslušný oděv nebo vybavení ušít.

Výhody výšivky jako reklamy

Investice do výšivky jako součásti reklamní strategie firmy se rozhodně vyplatí. Jde o jednorázovou investici, která má dlouhodobý charakter. Je to podobné jako s firemním logem na vašem vozidle. Trička, kabáty, mikiny nebo kšiltovky s logem vaší společnosti, které budete nosit vy nebo vaši zaměstnanci, se vlastně stanou pohyblivou reklamou. Ušetříte za billboardy nebo tištěnou reklamu.


Navíc oblečení nebo pomůcky s vyšitým firemním logem, značkou či sloganem přispívají k tomu, že se zaměstnanci víc ztotožní s vaší společností. To pozitivně působí i na zákazníky. Zaměstnanec, který není pyšný na svoji firmu, by přece kšiltovku s jejím logem nenosil, budou si říkat klienti.

Jak si objednat výšivku?

Jestli jste právě teď zatoužili po tričku, kšiltovce, mikině nebo jiném textilu s výšivkou vaší firmy, neváhejte si je objednat. Je to jednoduché. Stačí zaslat poptávku na info@avega.cz, nebo požádat o on-line kalkulaci. Nezapomeňte, že vám garantujeme nejnižší cenu a špičkovou kvalitu vaší výšivky.

Jdi zpět

Naši zákazníci

slider
slider
slider
slider
slider