CZ RU DE

E-mail info@avega.cz Telefon +420 734 851 181

Dětské nažehlovačky: Katalog plný obrázků a barev

Květiny, motýlci, oblíbené dětské postavičky. Katalog dětských nažehlovaček je plný barev, obrázků a líbivých motivů. Podívejte se, čím můžete udělat radost vašim dětem a vyberte jim nášivku, která rozzáří jejich oči.

Dětský svět je barevný a hravý. Jestli hledáte nažehlovačku, která by ozdobila bundu, tričko, tepláky nebo mikinu vašeho dítka, jste na správném místě. Připravili jsme pro vás online katalog dětských nažehlovaček

Proč vybrat dětskou nažehlovačku?

Nažehlovací výšivky jsou skvělé. Jednoduše se aplikují (stačí je nažehlit pomocí žehličky) a přitom nadělají spoustu parády. Protože jsou naše dětské nažehlovačky kvalitní, vydrží dlouho a nemusíte se o ně obávat. 

Dětské nažehlovačky můžete použít na jakékoli oblečení. Objevují se na teplákových soupravách, na džínech, bundách nebo mikinách. Dětské oblečení díky nažehlovačkám s různými motivy snadno obměníte, rozveselíte a získáte originální kousek. 

Dětské nažehlovací záplaty

Dětské nažehlovací nášivky můžete použít i jako elegantní záplaty. Děti se při hraní nevyhnou tomu, že občas nějaký kousek oblečení utrpí. Ať už tím, že je natržený, nebo ušpiněný. 

V každém případě jsou to právě nažehlovačky, které zakryjí místo, kde dítko oblečení poškodilo. Stačí jen vybrat vhodný motiv dětské nažehlovací nášivky a během chvilky je oblečení opět v pořádku. 

Dětské nažehlovací obrázky

Aktuální katalog dětských nažehlovaček, který jsme pro vás připravili, je plný motivů, obrázků a barev. K oblíbeným dětským nažehlovačkám patří třeba motýlci, květiny, čtyřlístky, jablíčka, zvířecí tlapky, ale i iniciály (písmena). 

Možná se při prohlížení katalogu zaradujete – ano, některé motivy a nášivky jsou prostě trochu retro a dělají proto radost i dospělým. Nenechejte se odradit. Pokud se vám některá nažehlovačka z dětského katalogu, líbí a už dávno jste vyrostli z dětských let, rádi ji pro vás pochopitelně připravíme!

 

 

Jdi zpět

Naši zákazníci

slider
slider
slider
slider
slider