CZ RU DE

E-mail info@avega.cz Telefon +420 734 851 181

Články

Informační povinnost GDPR

Jak zpracováváme Vaše osobní údaje v souladu s GDPR? Podívejte se.

Firemní loga jako výšivka? Skvělý nápad!

Logo vaší firmy se objevuje na různých reklamních předmětech – na propiskách, hrnečkách, blocích nebo zapalovačích. Aktuálním trendem je výšivka firemního loga na tričkách, čepicích, mikinách, bundách… Takovým oblečením můžete vybavit vaše zaměstnance a jako pozornost ho ocení i vaši obchodní partneři.

Historie vyšívání: Jak to bylo s výšivkami a vyšívacími stroji

Ozdobit se, lišit se nebo naopak patřit k určité skupině. Toho lze dosáhnout vhodným umístěním výšivky na tričku, saku, svetru nebo čepici. Ačkoli se může zdát, že výšivky jsou trendem posledních desetiletí, není to pravda. Nahlédněte s námi krátce do historie výšivek i jejich zpracování.

Jak vybrat správnou výšivku a nášivku?

Můžete je mít na čepici, tričku, bundě, košili, batohu. Vlastně kdekoli. Výšivky a nášivky jsou stále populárnější a fantazii se meze nekladou. Určitě ne v naší firmě. Jestli se ale při výběru té správné výšivky ztrácíte, přijde vám vhod průvodce, který vám pomůže zvolit tu barvu, velikost, motiv i provedení.

Moderní pracovní oblečení zdobí výšivka

Patříte k firmám, které své zaměstnance vybavují pracovním oblečením? Ať už jde o kombinézy, montérky, firemní kostýmy, košile, trička nebo zástěry, nezapomeňte je opatřit vhodnou výšivkou. Firemní logo na oděvu působí reprezentativně a zvyšuje povědomí o vaší značce.

Nášivky a výšivky na trička. Hit, který musíte mít.

Lišit se, nebo naopak patřit do týmu. I s tím vám pomůžou kvalitně a precizně provedené nášivky na tričkách. Jaké existují možnosti? Kdy zvolit výšivku a kdy naopak nášivku na tričko? Jaké jsou aktuální trendy v motivech nebo barvách?

Výšivka jako skvělá reklama

Pro každou firmu, živnostníka nebo podnikatele je klíčová prezentace. Součástí reklamní strategie jsou výšivky na textil, které jsou elegantní, luxusní, nevtíravé a přesto působivé. Vyhotovit je můžete nejen na firemní trička nebo mikiny. Možností je mnohem víc.

Typy nášivek

Nášivky na látce i celovyšité. Kterou si vyberete?

Už jsme vám představili výrobní proces nášivky od zadání až po finální dodání zákazníkovi. Pokud o vyhotovení nášivky na míru uvažujete, určitě se zajímáte nejen o technologii výroby, ale i o možné typy nášivek a použité materiály. Nášivky slaví velký comeback. Objevují se na firemním oblečení, používají se v zájmových a volnočasových skupinách, objednávají si je i jednotlivci. Důvody jsou prosté. Výšivka působí elegantním dojmem, vyznačuje se vysokou kvalitou a životností.

Vyšívací nitě Marathon

Proč používáme vyšívací viskozové nitě Marathon?

Už od začátku je naším cílem vyrábět nejlepší nášivky a výšivky. O jejich kvalitě rozhoduje celá řada faktorů. Kromě vyšívacího stroje nebo programu jsou to i vyšívací nitě. Zvolili jsme viskózové nitě značky Marathon. Přečtěte si proč a podívejte se na barevnici – z takto velké a pestré škály nití můžeme vyhotovit i vaši nášivku.

Vyšívací program

Vyšívací program pracuje přesně, proto vznikají kvalitní výšivky

Výšivky a nášivky mají mnoho podob. Ať už potřebujete vyšít vaše firemní logo nebo toužíte po nášivce zobrazující vaši oblíbenou komiksovou postavičku, vždy budete požadovat kvalitu a přesnost. Ta se odvíjí od několika faktorů. Jedním z nich je právě vyšívací program.

Vyšívací rámečky: Nezbytná pomůcka při vyšívání na textil

Už jsme vám představili jednu z našich podstatných činnosti – tedy vyšívání přímo na textil. Abychom mohli vyhotovit přesnou, kvalitní a jedinečnou výšivku na trička, pracovní blůzy, košile nebo jiný textil, používáme speciální vyšívací rámečky. Podívejte se jaké. 

Výšivky na čepice

Výšivky na čepice: Originální, kvalitní, jedinečné

Čepice s kšiltem jsou velmi populární. A také účelné. Kšiltovky jsou obecně symbolem sportovního zaměření a jejich prostřednictvím můžete vyjádřit i svůj postoj nebo názor. Čepice s firemním logem jsou zase skvělým reklamním předmětem, který potěší vaše obchodní partery. Stačí si jen nechat zhotovit originální a kvalitní výšivku.

Vyšívání na textil: Jaké jsou možnosti?

Když potřebujete vyhotovit výšivku přímo na textil, máme pro vás jedinečné řešení. Výšivky mohou mít mnoho podob. Umíme je vyšít na celé spektrum látek. Používáme kvalitní vyšívací program a moderní technologie, které zaručují skutečně efektivní výsledek.

Vojenské nášivky: Prohlédněte si náš katalog

Abyste si mohli pohodlně vybrat nášivku (nebo se inspirovat k tvorbě vlastního návrhu), připravili jsme pro vás přehledné katalogy plné jedinečných nášivek. V kurzu jsou především vojenské nášivky, které nejsou určené jen pro militaristy. Vítanou ozdobou jsou i na běžném oblečení, které mohou oživit. 

Nažehlovačky Krteček: Prohlédněte si nový katalog

Krteček je populární česká postavička. Taky se vaše dítko rozzáří pokaždé, když vidí Krtečka? Máte tuto postavičku ve všech možných podobách? A přáli byste si pořídit svému potomkovi nažehlovačky s Krtečkem? Máme pro vás velký výběr – prohlédněte si náš nový katalog. 

Dětské nažehlovačky: Katalog plný obrázků a barev

Květiny, motýlci, oblíbené dětské postavičky. Katalog dětských nažehlovaček je plný barev, obrázků a líbivých motivů. Podívejte se, čím můžete udělat radost vašim dětem a vyberte jim nášivku, která rozzáří jejich oči.

Dětský svět je barevný a hravý. Jestli hledáte nažehlovačku, která by ozdobila bundu, tričko, tepláky nebo mikinu vašeho dítka, jste na správném místě. Připravili jsme pro vás online katalog dětských nažehlovaček

Podívejte se, jak se vyrábí nášivky

Dnes jsme pro vás připravili malou exkurzi do našeho pražského závodu AVEGA Capital s.r.o., kde vyrábíme nápadité, kvalitní a jedinečné nášivky. Pojďte se s námi podívat, jak se originální nášivka vlastně vyrábí. Zjistěte, jaký je postup od vaší poptávky až po výsledný produkt. 

Nezáleží na tom, jak moc popustíte uzdu své fantazii. Jsme připraveni vyrobit vám nášivku přesně podle vašich představ. K tomu nám pomáhají mnohaleté zkušenosti, moderní technologie i neustálá snaha o zlepšování našich produktů a služeb.

Vojenské nášivky všeho druhu

Vojenské nášivky patří nejenom mezi sběratelské exempláře, ale jsou také nedílnou součástí nynější doby. I dnes si můžete nechat vyhotovit a zpracovat armádní nášivky libovolného provedení, velikosti a symboliky. Takové výšivky, které budou dokonale zdobit vaše uniformy a jež využijete v rámci svých koníčků, sběratelské činnosti nebo čehokoliv jiného.

Sběratelské nášivky různých spolků a organizací

Sběratelská činnost může pokrývat samozřejmě neomezené sféry, na které je možné se zaměřit. Jednu z nich tvoří také nášivky všemožných klubů, spolků a sdružení. Každý sběratel se může soustředit na zcela odlišnou oblast, která je blízká především jeho zájmu.

Jak se vyrábí nášivky?

Základem jakéhokoliv vyšívacího procesu, který zákazníkům předkládáme, jsou moderní, přesné a kvalitní vyšívací stroje. Technická zařízení, jež nám umožňují bohaté možnosti a nastavení, co se týče tvorby libovolných nášivek a výšivek.

Naši zákazníci

slider
slider
slider
slider
slider