CZ RU DE

E-mail info@avega.cz Telefon +420 734 851 181

Avega Capital, s.r.o. - strojní výroba nášivek

Strojní vyšívání se stalo nedílnou částí téměř všech oblastí současné doby, ať už jde o firemní sektor, reklamu, restaurační prostředí a jiné segmenty. Pakliže v této oblasti poptáváte kvalitní firmu s praktickými a odbornými zkušenostmi, jsme to my, kdo Vám může pomoci. Respektive naše profesionální a velice individuální služby, jejichž výstupem je strojní vyšívání různého zaměření.

U nás neobdržíte pouze hrstku slibů a osobitý přístup. Naše prokazatelné dovednosti korespondují také s moderní a špičkovou technikou značky TAJIMA a BROTHER, která se postará o realizaci nejrůznějších přání zákazníka. Ke zpracování výšivek a nášivek je nám posléze nápomocen software společnosti Tajima DG/ML.

Výšivky a nášivky v podobě firemních log, nejrůznějších nápisů, grafických symbolů a znaků, které lze aplikovat na nejpoužívanější materiály. Po vzájemné domluvě jsme navíc schopni tento sortiment také dodat. Oděvy, trička, mikiny, bundy, košile, kšiltovky, čepice, polokošile, vesty, šály, rukavice, svetry, halenky, sukně, kraťasy, potítka, spodní prádlo, župany

Kreativní výroba nášivek a výšivek v tom nejlepším detailu!

I Vy se můžete zařadit do našeho obsáhlého portfolia reklamních, marketingových a ostatních společností, které využívají propracovaných služeb. I Vám jsme schopni zpracovat výšivky nejrůznějších velikostí, tvarů, rozměrů a barevných variant. Dokážeme vyšívat na nejběžnější druhy materiálu, jež budou zdobeny Vaším firemním logem nebo požadovaným nápisem kulturní akce. Zkrátka vše, nač si vzpomenete.

Vzhledem k tomu, že disponujeme velice obsáhlými znalostmi v tomto odvětví, můžete se na nás obracet s nejnáročnějšími požadavky. Jejich plnění bude totiž realizováno v profesionálním duchu, rychle a především za ty nejlepší ceny na trhu. Nebojte se oslovit jednoho z největších odborníků na strojní vyšívání. Velice rádi Vám zpracujeme jakoukoliv cenovou kalkulaci a provedeme výslednou realizaci.

Naši zákazníci

slider
slider
slider
slider
slider